- Vakantiehuis Frankenau HuisNr 11

30 Juni 2021 - Susan Oosterlaar

Direct te boeken!

Zoekt u Rust en Ruimte of een Actieve vakantie? kan allemaal in het Sauerland, op het vakantiepark in Frankenau, naast het National Park Kellerwald-Edersee.


Elk seizoen genieten! Veel zomer en wintersportmogelijkheden zoals wandelen mountain bike, skieen, veel sneeuwpret. Wintersporters opgelet, Winterberg is slechts 30 km van het huis gelegen. 
Ideaal voor kinderen en beginnende ski-ers is de sneeuw piste met skibaan vlak bij het huis (afstand 7 km)sneeuwpret (garantie voor sneeuw kunnen we niet geven, helaas) Wandelen in de sneeuw, mooie witte vlaktes, ook langlauf mogelijkheden in de buurt.


Er zijn diverse wandelroutes door de bossen, ook zijn er e-fietsen te huur bij de beheerder. Er zijn diverse routes uitgezet. Voor routes e.d. kijk even naar onze eigen website vakantiehuisjes-tehuur.nl en de links. 
Met bijbetaling kunt u gebruik maken van de grote fitnessruimte met vele toestellen en er is een solarium aanwezig evenals een mogelijkheid tot massage's. Er is altijd begeleiding, er is een fysiotherapeut aanwezig.